כל מה שלא ידעתם על גיבוי בענן

אחד מהפיתוחים הטכנולוגים המשמעותיים של השנים האחרונות, אשר הופך את הנגישות למידע לקלה במיוחד, הוא שירות אחסון מידע בענן וירטואלי. כמעט כל חברה או אדם פרטי, יכול לנצל את היכולות של שירותי הגיבוי בענן, כדי לשמור לאורך זמן על קבצים חשובים, בצורה דיסקרטית ומסודרת. על פניו, מדובר על כלי מעולה, אבל כדי לייעל עוד יותר את השימוש בענן הגיבוי, מומלץ להבין את כל האלמנטים החבויים בו על בורים, קראו בהרחבה באתר http://cloudcom.co.il.

גישה מהירה למידע – מכל מקום ובכל זמן

בין היתרונות המשמעותיים של שירות גיבוי הענן, ניתן למצוא:

  • אבטחה – ענן המידע הוא מקור אחסון וירטואלי שפועל ברמות האבטחה הגבוהות והאיכותיות ביותר, לטובת השימוש הקבוע של המשתמשים.
  • ארגון – לרשות הלקוחות (ראו כאן) עומדת הזכות ליצור תיקיות מאורגנות על פי נושאים, בהתאם לצרכים שלהם, כדי לנהל את המידע בענן הגיבוי, כראוי.
  • שיתוף – במיוחד בשימוש בענן גיבוי לחברות וארגונים, קיימת אפשרות לבצע שיתוף קבצים בין גורמים שונים בארגון. כך, כל מסמך חיוני לבית העסק יכול להגיע לעובדים בדרגות השונות, בלחיצת כפתור ובצורה מאובטחת.
  • עריכה – על מנת לאפשר שיתוף יעיל של המידע, קיימת אפשרות לבצע עריכה בו זמנית של כמה וכמה משתמשים בענן הגיבוי.

כלי בהתאמה אישית – לשימוש אישי וציבורי

לצד כל היתרונות הללו, עומדת לזכותם של משתמשי ענן הגיבוי האפשרות לבצע התאמות אישיות לצרכים. זה הוא בעצם היתרון הגדול ביותר של המערכת. בתור מנהלים, אתם יכולים לבחור את גודל שטח האחסון, את יכולות השיתוף והעריכה ואפילו את היכולת להוציא מידע מן הארגון ובידי מי היא נמצאת. מסיבה זו, מדובר על שירות מאוד פופולרי בקרב מנהלים, שמשרת ארגונים גדולים וחברות קטנות ביעילות ובהצלחה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך לבחור חברה לתרגום אתרים?

כשמשתמשים בשירות חשוב כמו תרגום לאתרים, חשוב לזכור שהשירות שמשתמשים בו, מציג את האתר באותו האור שהתרגום יקבל.  בסופו של דבר, אתרים מעבירים תכנים בדרך

קרא עוד »

למה צריך קישורים חיצוניים?

מה זה קישורים חיצוניים? ומדוע צריך אותם למען הכלכלה העולמית? מי שרוצה  להניע את בית העסק שלו קדימה – יודע כי קידום אתר האינטרנט נעשה

קרא עוד »