סרטון תדמית באנימציה VS רגיל

מצד אחד סרטוני אנימציה יכולים להיות כל כך מגניבים ומקוריים, מצד שני אין המציאות היא תמיד יותר חזקה.

אז מה כדאי לבחור. עסקים וחברות רבות שואלות את עצמם לא פעם האם כדאי ללכת על קונספט של אנימציה קלילה ושנונה או סרטון תדמית 'כבד' שאולי ימחיש עם תלת מימד את מה שקורה מאחורי הקלעים.

רוצים לדעת מה התשובה? המשיכו לקרוא כאן למטה. 

סרטוני תדמית – מה אתם רוצים לשדר?

כפי שנשמע מהשם 'סרטוני תדמית', הם אמורים לדאוג לתדמית של החברה. יש לזכור כי סרטי תדמית לחברות הם רק חלק קטן ממערך שלם של אלמנטים כתובים וויזואליים שאמורים לבנות לחברה תדמית מסוימת.

אמרנו תדמית מסוימת ולא סתם. תדמית יכולה להיות בהרבה צורות, בדיוק כמו אנשים. אחד בוחר להתלבש בלוק כזה ואחר רוצה מראה יותר שמרני. אלו דברים שתרצו או לא, מגדירים אתכם. 

חברה שמשדרת יוקרה כנראה לא תשמש בסרטוני תדמית באנימציה, פשוט בגלל שזה סותר את מה שהיא משדרת. היא לדעתה ולדעת לקוחותיה, אינה חברה צעירה ומגניבה, אלא חברה ששומרת על מראה מכובד ומאופק.

לעומת זאת חברת פרסום עם חבר'ה צעירים ומגניבים סרטון תדמית באנימציה יתאים מאוד. גם מסרים שובבים ומקוריים יותר יתקבלו בברכה מאשר חברות מאופקות בסגנון שלהן. 

הקטגוריה השנייה שמחלקת את סרטוני התדמית היא סוג המסר שרוצים להעביר. לרוב, סרטוני תדמית באנימציה הם קלילים ומעבירים מסר הומוריסטי או קליל משהו. זאת לעומת סרטון תדמית רגיל שעשוי לשווק מוצר חדש בצורה רצינית כולל הסברים והדמיות איך הוא עובד. ניתן למצוא מידע על מחיר סרטי תדמית באתר הילטופ.

לסיכום וסיום, סרטוני תדמית באנימציה ורגילים לא עדיפים אחד על השני. זה תלוי בעיקר בסוג המסר שאתם רוצים להעביר ובסוג החברה שעושה את הקמפיין.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

אבטחת מידע העתיד המקצועי

בישראל יש אחוז גדול של צעירים שעובדים בתחום ההייטק. למעשה, נראה כאילו כל אדם שני עוסק בתחום זה שמכיל עולם ומלואו ומספק פרנסה למאות אלפי

קרא עוד »