שירותי ענן בחינם – מתי זה פשוט לא מספיק?

הפופולאריות של שירותי ענן צברה תאוצה בשנים האחרונות וכמעט אין היום משתמש ממוצע בטלפון חכם שלא זקוק לשירות של אחסון בענן לתמונות, לסרטונים ולמסמכים שונים. אנחנו כבר מזמן לא עובדים עם ניירת אלא רוצים עד כמה שניתן לשמור במקום זאת באופן דיגיטלי.

למשתמשי אנדרואיד

שירות ענן פופולארי מאוד של גוגל ושנפוץ למשתמשי אנדרואיד הוא הגוגל דרייב. כדי להנות מכמות נמוכה של ג'יגה לאחסון לא תידרשו לשלם אבל אם אתם מגיעים לעד 100 ג'יגה תשלמו לחודש 8 שקלים – עד 15 ג'יגה חינמי.

למשתמשי Apple

רק אם אתם עובדים עם מכשירי אפל אתם תוכלו להשתמש. עבור 50 גי'גה תשלמו כמה שקלים בודדים מדי חודש.

דרופ-בוקס

היא מספקת שירותי אחסון לכולם – עד 2 ג'יגה ללא תשלום, ומעבר לכך תשלום חודשי.

שירותי אחסון מתקדמים יותר

לצד שירותי האחסון הבסיסיים הללו יש שירותי אחסון נוספים כמו של אקסיטו שמספקים פונקציות נוספות כמו הצפנה במכשיר שרכו אתם מעלים את הקבצים. כך למשל השירות של MEGA שמספק הצפנה דרך המכשיר שמציע חבילות שונות למשתמשים פרטיים ולעסקים, החל מ20 שקלים בחודש.

שירותי האחסון של ספקיות שונות כוללים גם שירותים נוספים לצד האחסון עצמו: אבטחה והצפנה, שירותי IT, גיבויים בענן למקרים של התאוששות, מערכת סגורה ברמת הארגון, ארכיטקטורה שהיא מתקדמת ועוד.

שימוש בשירות ענן חינמי מספק לכם אחסון בסיסי עד נפח אחסון מוגבל ומצומצם. אם יש לכם צורך בנפחי אחסון יותר גדולים כמו גם בשירותים היקפיים לצד כמו הצפנה, מערכת ענן סגורה, אבטחת הגלישה, מערכות הגנה מתוקפים, עמידה בתנאי רגולציה ועוד – רצוי עבורכם לשכור את אחד משירותיה של ספקיות הענן לעסקים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

בניית חנות וירטואלית

רבים מעבירים את חנות המוצרים שלהם לרשת. הרשת מציעה מגוון רחב של אפשרויות שיווק שיכולות להפוך את החנות שלכם למוכרת ורווחית. בניית חנות וירטואלית היא

קרא עוד »

למה צריך קישורים חיצוניים?

מה זה קישורים חיצוניים? ומדוע צריך אותם למען הכלכלה העולמית? מי שרוצה  להניע את בית העסק שלו קדימה – יודע כי קידום אתר האינטרנט נעשה

קרא עוד »

בניית אתרי אינטרנט

הורדתם מחירים, הפצתם עלונים, הוספתם מבצעים אך עדיין מאגר הלקוחות שלכם לא מצליח לגדול, וכתוצאה מכך גם ההכנסות של העסק לא נראות אופטימיות כל כך.

קרא עוד »