מי זקוק למאגרי תמונות?

המאמר באדיבות https://elements-of-design.org

לוויזואליה בעידן הדיגיטלי משקל רב. אחת הסיבות לכך היא ששרשרת האינטרנט משופעת באימג'ים ותמונות. אתם מעלים פוסט בפייסבוק, באינסטגרם, כתבה לאתר חדשות, אתם גרפיקאים או מעצבים? סביר להניח שתחפשו ברשת את התמונה הרלוונטית לתוכן שלכם.

טוב בשביל השיווק

הרי אין כמו מראה עיניים, ואם חברה מסוימת מעוניינת לסקרן את הלקוחות וכך לייצר פרסום אקטיבי טוב יותר, חשוב להוסיף תמונה ליד המוצר והתוכן. בנוסף, באמצעות התמונות ניתן להפיץ כל מיני מסרים, וככלל, כמעט כולם עושים שימוש בהורדת תמונות חינמיות מהאינטרנט. החל מתלמידי בית הספר שלא מעט פעמים מצרפים תמונות לעבודותיהן, וכלה במנכ"ל של חברה גדולה.

מאגר תמונות, עולה כסף?

ובכן ישנם אין ספור בנקי תמונות(6), אולם רק חלק מהם מציעים להוריד תמונה בחינם. הורדת תמונה שהיא בעלת זכויות יוצרים, מותר להוריד רק תמורת תשלום. מי שיעשה שימוש בתמונה מבלי לשלם סכום סמלי עבורה, עלול להיתבע בבית המשפט.

באיזו תמונה כדאי לבחור?

כמובן, התמונה חייבת להיות רלוונטית לעבודתכם, בין אם אתם בוני אתרים, פרסומאים, גרפיקאים, מעצבים ועוד מקצועות. תמיד בדקו האם התמונה הינה ברורה וגדולה או שמא קטנה ומפוקסלת. אם כבר מצאתם תמונה שמאוד מוצאת חן בעיניכם, מתאימה לכם בול למטרה, ואיננה חינמית, בהחלט שווה להוציא כמה דולרים ולשלם עבורה. ייתכן כי מכלל התמונות החינמיות לא תמצאו את מה שאתם צריכים.

גם אמנים!

לא מעט אמנים עובדים בתחום האמנות הדיגיטלית. בכדי ליצור ציורים המשלבים באופן מרשים בין הציור עצמו לבין צילום, הם יהיו חייבים להוריד כמה שיותר תמונות המתאימות להם לעבודה. במהלך העבודה על הציור ניתן כמובן תמיד להחליף את הצילום, שבסופו של דבר הוא הופך להיות חלק אינטגרלי מהיצירה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

חברה לבניית אפליקציה וובית

חברת בניית אפליקציות היא סוכנות דיגיטל המתמקדת בבניית אפליקציות לפלטפורמות מובייל. כיום חברות מחפשות אפליקציות שניתן להשתמש בהן בעסק שלהן. הם צריכים להיות מסוגלים ליצור

קרא עוד »

5 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר

המאמר באדיבות http://hayeruka-meimad.org.il אם אתם זקוקים לתמונות מאושרות לשימוש עבור הבלוג שלכם או האתר שלכם יש 5 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר. אלו מאגרים עשירים

קרא עוד »

מי זקוק למאגרי תמונות?

המאמר באדיבות https://elements-of-design.org לוויזואליה בעידן הדיגיטלי משקל רב. אחת הסיבות לכך היא ששרשרת האינטרנט משופעת באימג'ים ותמונות. אתם מעלים פוסט בפייסבוק, באינסטגרם, כתבה לאתר חדשות,

קרא עוד »