בניית אתרי אינטרנט – איך עושים את זה נכון

אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשות כל בית עסק או בעל מקצוע, לצורך שיווק ופרסום, וכן לצורך חשיפה ללקוחות רבים ככל שניתן, הוא אתר אינטרנט. אין היום עסק או בעל מקצוע שיוותרו על כלי זה.

אתר אינטרנט יוצר אפשרויות רבות עבור כל מי שמחזיק ומשתמש בו לצרכים שונים. האתר יכול למשוך אליו לקוחות באמצעות חשיפה בגוגל או במקורות אחרים ברשת, הוא יכול להציע אפשרויות לרכישת מוצרים או הזמנת שירותים, וכמובן הוא יכול לספק מידע אמין אודות העסק או בעל המקצוע, אודות מוצריו ושירותיו, ההיסטוריה שלו וכן אודות החזון שעומד לפניו. 

צריך לומר, עם השנים כל הנושא של בניית אתרי אינטרנט השתנה מאוד. האתרים שנבנים היום אינם דומים כלל לאתרים שנבנו בשנות התשעים ואפילו לא לאלו שנבנו בעשור הראשון של שנות האלפיים. הטכנולוגיה השתנתה ויחד איתה גם השתנו האופציות והפונקציות שעומדות לרשות מי שבונה את האתרים וכן לרשות הלקוחות שלהם. 

איך בונים אתר אינטרנט בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לאפיין את הצרכים של הלקוח עבורו אנו בונים את האתר, אנחנו צריכים לדעת מה הוא צריך ומה הוא מחפש, איזה סוג אתר יכול לשרת אותו ומה הוא אמור לכלול. 

שנית, אנחנו צריכים ללמוד על התחום בו הוא מתעסק, על הלקוחות שלו, קרי הגולשים שאמורים להגיע לאתר, ומה תהיה הדרך הטובה ביותר לעזור לו להגיע אל חשיפה גבוהה ולספק שירותים שונים דרך האתר. 

שלישית, אנחנו צריכים לדעת כיצד לייצר חווית משתמש לכל גולש שייכנס לאתר, בין אם זה מבחינת עיצוב, פונקציות או כל דבר אחר. חשוב לציין, בניית אתרי אינטרנט הינם כלי עסקי לכל דבר וכך צריך להתייחס אליהם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מי זקוק למאגרי תמונות?

המאמר באדיבות https://elements-of-design.org לוויזואליה בעידן הדיגיטלי משקל רב. אחת הסיבות לכך היא ששרשרת האינטרנט משופעת באימג'ים ותמונות. אתם מעלים פוסט בפייסבוק, באינסטגרם, כתבה לאתר חדשות,

קרא עוד »

הכל על עבודה בהייטק ללא תואר

אם לפני עשור אנשים לא האמינו שניתן להשיג עבודה ללא תואר, תעשיית ההייטק של השנים האחרונות מוכיחה אחרת. במאמר זה נרחיב אודות אפשרויות עבודה בהייטק

קרא עוד »