טיפים לבניית אתרי מסחר

בעשור האחרון ראינו עליה חדה בהיקף הכלכלי של שוק המסחר האלקטרוני. כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש מוצרים אונליין בקלות ובמהירות עם משלוח מהיר עד בית הלקוח. זה תקף לגבי העולם כולו וכמובן גם כאן בישראל מדובר בצורך פופולרי יותר מאשר לעשות קניות פיזיות. לרכישת מוצרים אונליין יש יתרונות גדולים כמו מחירים הרבה יותר נמוכים על אותם מוצרים הנמצאים בחנות, אפשרות להשוות מחירים ולבחון מוצרים דומים במהירות, כמעט תמיד יש את המידה והצבעים שאנו רוצים במלאי, הרבה יותר נוח לבחון מוצרים ולבצע הזמנות מהמחשב או הסמארטפון ומהבית ללא צורך בהתארגנות ונסיעות מיותרות.

בניית אתרי מסחר יהוו את הבסיס שלכם לעולם המסחר האלקטרוני ולכן ארגנו לכם

כמה טיפים חשובים לבניית אתרי מסחר מנצחים:

#1 – התאימו את האתר למובייל:

התאמת האתר למובייל היא בגדר חובה לא משנה מה סוג האתר אולם כאשר מדובר באתר מסחר זה אפילו חשוב יותר. אנשים רבים מבצעים רכישות דרך הסמארטפון או הטאבלט שלהם ולכן התאמה רספונסיבית של האתר לגלישה במסכים שונים לא רק תסייע לכם לקידום האורגני בגוגל אלא להעלות את כמות המכירות באתר מזה שלא תאבדו לקוחות פוטנציאליים.

#2 – שפרו את חוויית הקנייה והשימוש באתר:

חשוב מאוד לבצע שיפורים רבים באתר בכל הקשור לחוויית המשתמש ולחוויית הקניה באתר. את זה תוכלו לעשות על ידי שיפור של פרמטרים שונים כמו שיפור מהירות הטעינה של האתר, דאגה לאתר מאובטח בצורה הטובה ביותר, טפסי הרשמה והזמנה נוחים ויעילים באתר וכמו אפשרויות תשלום נוחות ומוכרות.

#3 – דאגו להשאיר שטחים באתר לפרסומים וקידום מכירות:

לבסוף ניתן לכם עוד טיפ אחד קטן והוא לשמור חלק מהשטח הלבן באתר לטובת קידום מכירות ופרסומות. לדוגמה להוסיף בתפריט הצדדי באנר מרובע שמשתלב יפה עם שובר הנחה לקולקציה מסוימת או באנר רוחבי בדף הבית המקדם הרשמה למועדון הלקוחות שלכם וכד'.

המאמר באדיבות צוות מומחים לבניית אתרי מסחר.

למידע נוסף בקרו באתר >>> https://www.npcoding.com 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...