בניית אתרים בוורדפרס

מערכת וורדפרס הינה המערכת המומלצת ביותר לבניית אתרים מסוגים שונים. באמצעות מערכת ניהול תוכן פופולרית זו ניתן לבנות כל סוג של אתר: אתרי גלריה, אתרי תדמית, אתרי חנות אלקטרונית, בלוג, מגזין, פורטל ועוד. ניתן להשתמש בתוספים שונים של המערכת לשדרג את ניהול האתר וחווית השימוש בו ואפילו כדי להתחבר לכלים חיצוניים לצרכי קידום, איסוף נתונים ועוד. בניית אתרים בוורדפרס תהיה לרוב המומלצת ביותר מיתר מערכות ניהול התוכן.

האם צריך ניסיון בבניית אתרים בוורדפרס?

מדריך של שעה-שעתיים בווידיאו ילמד אתכם כיצד להקים אתרי וורדפרס לגמרי בעצמכם ואפילו עוד כמה פיצ'רים חשובים והתאמות שניתן לבצע. אבל יש הבדל בין אתר שהקמתם לראשונה עם תבנית קיימת ו/או כמה עיצובים בסיסיים לבין אתר אינטרנט מקצועי הבנה בהתאמה אישית לצרכי העסק שלכם, נראה טוב, מותאם למובייל, בעל חוויית משתמש ברמה גבוהה, עיצוב איכותי ואטרקטיבי המתאים לרוח התקופה ועוד. לכן התשובה לשאלה בכותרת היא לא – לא חייב ניסיון משמעותי להקים אתר וורדפרס אולם אם מדובר באתר תדמית עסק או אתר מורכב יותר הרי שהניסיון משחק תפקיד משמעותי.

שימוש בתבניות או באלמנטור?

בוני אתרים מקצועיים וחברות שיווק דיגיטלי לעסקים כבר לא מבססים את האתר על תבנית כזו או אחרת אלא עושים שימוש בתוסף האלמנטור לבנות ללקוח אתר מותאם אישית לפי הצרכים שלו ובהתאם לאפיון שמכינים ביחד עם הלקוח בטרם בניית האתר. אלמנטור מאפשר שליטה נוחה ויעילה על כל אספקט באתר, בכל עמוד ובכל סקשן… אולי שליטה במיקומים ובמרווחים בין הסקשנים, צביעה שלהם ושל המסגרות שלהם ועוד.

מהם תוספי וורדפרס וכיצד הם יכולים לעזור לנו?

תוספי וורדפרס הינם פיתוחים טכנולוגיים המותקנים כתוספת לאתר האינטרנט דרך המשרד האחורי של ניהול האתר. יש אלפי תוספים חינמיים נהדרים שניתן לעשות בהם שימוש ועוד עשרות או מאות אלפי תוספי פרימיום הנמכרים על ידי מפתחים שונים ברחבי האינטרנט בדרך כלל במחיר של כמה עשרות דולרים לתוסף אך תורמים משמעותית באספקטים שונים. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

5 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר

המאמר באדיבות http://hayeruka-meimad.org.il אם אתם זקוקים לתמונות מאושרות לשימוש עבור הבלוג שלכם או האתר שלכם יש 5 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר. אלו מאגרים עשירים

קרא עוד »