בניית אתרים – לעשות לבד או לשכור איש מקצוע?

בעידן האינטרנט של היום, לכל עסק יש אתר אינטרנט איכותי ומזמין. גם לעסקים קטנים ונישתיים כמו מורים פרטיים, מפעילי יום הולדת, מטפלים אלטרנטיביים ועוד מקצועות בהם עובדים פרילאנסרים מתחומים שונים יש אתרי אינטרנט המציגים את השירותים ו/או המוצרים שלהם.

כיוון שזהו צורך חשוב לכל עסק כדי להצליח ולמנף את הצלחת החברה, ולהגיע אל כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים נשאלת השאלה – האם אפשר לבנות אתר לבד או שיש  לפנות בקישור זה אל איש מקצוע בתחום?

הקמת אתר באופן עצמאי

כיום ישנן פלטפורמות נוחות ופשוטות לתפעול המאפשרות הקמה ובניית אתרים ללא ידע בשפות קוד או תכנות. פלטפורמות אלו כוללות בעיקר מערכות ניהול תוכן פופולריות כמו וורדפרס, וויקס, ג'ומלה ועוד. באמצעות התחברות אל אחת ממערכות אלו, הוספת תוכן רלוונטי לעסק ושימוש בתבניות עיצוב מובנות ניתן לבנות אתר אינטרנט בסיסי המציג את מהות החברה.

על פניו נשמע כמו דבר פשוט לביצוע, אך האמת היא שיש צורך להבין כמה דברים מהותיים לפני שבונים אתר איכותי לחברה – אילו וכמה עמודים יהיו לאתר, איזה תוכן ומדיה יוצגו בדף הבית הראשי, החשיבות של טפסי יצירת קשר, קישורים פנימיים וחיצוניים ועוד הרבה דברים נוספים.

בניית אתרים ע"י אנשי מקצוע

כדי שהאתר של העסק יהיה נגיש עבור קהל הגולשים, רצוי לפנות אל חברה לבניית אתרים ועיצוב אתרי אינטרנט לצורך בניית אתר מקצועי שנראה איכותי ומכיל את כל המידע והתוכן הרצוי והמתאים. אנשי המקצוע יוכלו להקים אתר רלוונטי לחברה החל משלב האפיון ועד העלאתו לאוויר, כל זאת תוך התאמה מקסימלית לדרישות ומטרות בעלי העסק. כדי שהאתר יהיה אפקטיבי, מומלץ לבחור חברה לבניית אתרים שתוכל לבצע גם קידום לאתר האינטרנט כדי שיופיע בראש תוצאות החיפוש.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

שיעורים פרטיים באנגלית

אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד שפה אחרת היא ביצוע שיעורים פרטיים. למעשה, אפשר לומר שלמידת שפה חדשה היא הדרך היעילה ביותר לשפר את כישורי האנגלית

קרא עוד »

קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא אפליקציית שיתוף תמונות המאפשרת למשתמשים לשתף את התמונות והסרטונים שלהם, ולעשות לייק או להגיב לפוסטים של אחרים. היא נוסדה על ידי קווין סיסטרום

קרא עוד »