קורות חיים מתכנת – כיצד כותבים קורות חיים בצורה נכונה

קורות חיים מתכנת

כשאנחנו מחפשים מקום עבודה, באופן טבעי אחד החלקים שאמורים לעזור לנו בכך הם קורות חיים. מדובר על מסמך שאנחנו מציגים בפני המגייסים של מקומות עבודה שונים, בו אנחנו מציגים את כל היכולות והכישורים שלנו, אנחנו מציינים היכן למדנו ואילו הכשרות עומדים לרשותנו. 

קורות חיים הוא מסמך חשוב בכל תחום שהוא, בוודאי בתחום תחרותי כמו תכנות. אם אנחנו מחפשים עבודה בתור מתכנתים, עלינו לכתוב קורות חיים שיתאימו למה שהמקומות השונים מחפשים, זאת על מנת שנוכל למצוא את המקום הרלוונטי עבורנו. חשוב להדגיש, יש משמעות לאופן בו אנחנו כותבים קורות חיים ויש גם משמעות לפרטים שאנחנו מציינים, בשביל שנוכל להרשים את מי שמקבל אותם והוא ידע מדוע משתלם לו לגייס אותנו. 

לפני שנסביר אילו פרטים צריכים להיות מוצגים במסמך קורות חיים מתכנת, חשוב להבהיר, מסמך מסוג זה אמור לעזור לנו לספק התרשמות ראשונית לפני שמזמינים אותנו לראיון עבודה. לכן חשוב מאוד שאנחנו נשקיע בתהליך זה, בין אם זה מבחינת סגנון ואיכות כתיבה ובין אם זה מבחינת הפרטים הרלוונטיים למציאת עבודה. 

כיצד כותבים קורות חיים בצורה נכונה?

ראשית, בעת כתיבת קורות חיים אנחנו צריכים לקחת בחשבון שאנחנו לא היחידים שמחפשים עבודה בתחום וגם לא היחידים שמחפשים עבודה במקום אליו אנחנו פונים. לכן יש חשיבות לאופן בו נכתוב קורות חיים ולדרך בה נציג את עצמנו ואת הכישורים והיכולות שלנו. 

שנית, מאחר ומדובר על תחום כמו תכנות, אזי שאנחנו חייבים לציין לא רק הכשרות אלא גם תוכנות וכלים שאנחנו עובדים איתם, אנחנו צריכים לציין באילו פרויקטים השתתפנו, ואיזה ניסיון עומד לרשותנו. 

שלישית, רצוי מאוד להציג את קורות החיים לא רק בעברית אלא גם באנגלית. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

גיבוי בענן

כל מה שלא ידעתם על גיבוי בענן

אחד מהפיתוחים הטכנולוגים המשמעותיים של השנים האחרונות, אשר הופך את הנגישות למידע לקלה במיוחד, הוא שירות אחסון מידע בענן וירטואלי. כמעט כל חברה או אדם

קרא עוד »
קידום אתרים

מספר דגשים על קידום אתרים

קידום אתרים הוא אחד הנושאים החמים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי. אתר אינטרנט הוא לפעמים המקום היחיד שבו לקוחות יכולים להכיר את העסק שלכם ואפילו להזמין

קרא עוד »