טיפים לשחזור מידע – 3 דרכים יצירתיות

איבוד המידע היקר הוא התרחיש הנורא מכל, ואיתו הרבה צרכנים מתמודדים ברמה השנתית. למעשה, גם ארגונים ועסקים קטנים נוטים להישאב לתוכו. ללא צל של ספק, שכירתה של חברת שחזור מידע תועיל בהרבה מקרים, תתרום, ואף תעלה את סיכוי החזרת המידע בצורה משמעותית. לפניכם 3 דרכים וטיפים יצירתיים לשחזור מידע מועיל.

הטיפ הראשון – השתמשו בתוכנות ייעודיות

לפני הפעלת תוכנה ייעודית או רכישתה, וודאו שהדיסק הקשיח עולה ומזוהה במחשב. דיסק שלא מזוהה במחשב או בביוס, לא יזוהה גם בתוכנות הייעודיות, ולכן זה לא יעזור. אם הדיסק כן מזוהה, אבל החומר עליו לא קיים, ניתן להריץ סריקה לשחזור מדיסק קשיח מידע באמצעות תוכנות ייעודיות, ולנסות את מזלכם. ברוב המקרים, תוכנות ייעודיות יצליחו לשחזר את המידע בעקיף של 50% ויותר. מטרת התוכנות היא לחסוך לכם את הפנייה לחברות שחזור, ולחסוך לכם גם מעט כסף.

הטיפ השני – השתמשו בדיסק הצלה לשחזור מידע

קיימים עשרות דיסקים של טכנאי מחשבים אשר מספקים כלים ייעודים לשחזור והצלת המידע. הדיסק הכי פופולארי והמבוקש ביותר נקרא: "Hiren's Boot CD" אשר מספק כלים לשחזור מידע, מערכות הפעלה, ועוד. שימו לב: דיסק זה מיועד למתקדמים שבמתקדמים, ולכן יש להיזהר בשימוש בו. ללא ספק, דיסק זה יכול למזער את הנזקים, ואף להציל את התוכן ב- 60% לפחות. ניתן להוריד את דיסק ההצלה מהאינטרנט, לצרוב אותו לדיסק CD, ולעלות אותו עם הפעלת המחשב.

הטיפ השלישי – העזרו בגוגל

הטיפ השלישי הוא הטיפ החשוב והבסיסי ביותר, לא משנה באיזה תוכנה אתם משתמשים, במידה ונתקלתם בבעיה שאינה ידועה לכם, תוכלו להיעזר במנוע החיפוש של גוגל למציאת פתרונות רבים. ניתן גם להיעזר ביוטיוב לצורך חקירת הבעיה ופתרונותיה הייעודי. גוגל מרכז הרבה מידע, פשוט רשמו את שם התוכנה, ואת התיאור אודות הבעיה, לאחר מכן, התוצאות בגוגל יתנו לכם פתרון ממשי אודות הבעיה.

עד כאן שלושת הטיפים המקצועיים לשחזור מידע ונתונים, מקווים שעזרנו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מה זה מרכזיה וירטואלית?

מאמר באדיבות אנטרסיס ניהול של כל שלוחות העסק ופניות הלקוחות יכולה להיות הרבה יותר פשוטה ונוחה היום. בעזרת מרכזיה וירטואלית אשר מבוססת על הענן ניתן

קרא עוד »

בניית אתרי אינטרנט

הורדתם מחירים, הפצתם עלונים, הוספתם מבצעים אך עדיין מאגר הלקוחות שלכם לא מצליח לגדול, וכתוצאה מכך גם ההכנסות של העסק לא נראות אופטימיות כל כך.

קרא עוד »