הכל על עבודה בהייטק ללא תואר

אם לפני עשור אנשים לא האמינו שניתן להשיג עבודה ללא תואר, תעשיית ההייטק של השנים האחרונות מוכיחה אחרת. במאמר זה נרחיב אודות אפשרויות עבודה בהייטק ללא תואר. התחילו לקרוא

מהי המטרה שלכם?

השאלה החשובה ביותר אותו עליכם לשאול את עצמכם כאשר אתם צריכים להכריע האם ללמוד לתואר במדעי המחשב או הרשמה אל קורס ייעודי בתחום מסוים המשתייך אל מדעי המחשב, לימודי javascript, רשתות, אינטרנט או שיווק בדיגיטל הוא האם אתם מעוניינים ללמוד שלוש או ארבע שנים ולהיכנס לעולם ההייטק עם תואר או האם מה שחשוב לכם הוא ראשית כל לפתוח דלת להייטק ולאחר שנכנסתם לתכנן כיצד אתם מעוניינים לבנות את הקריירה שלכם בעולם תעסוקתי זה. 

עבודה בהייטק ללא תואר – מה זה אומר?

נכון להיום יש אפשרות להירשם אל קורס תכנות (או קורס ייעודי אחר בתחום המחשבים), ולהפוך למתכנת תוך מספר חודשים בודדים. חשוב לדעת שבניגוד לעבר בו כל אחד שרצה לעבוד בתעשיית ההייטק היה חייב בתואר ראשו במדעי המחשב או בתחומים ריאליים אחרים (הנדסה, מתמטיקה ועוד), נכון להיום ניתן למצוא מודעות דרושים רבות שעיקרן 'דרושים ללא תואר' למשרות שונות בעולם ההייטק. קרי, לא רק שהדבר אפשרי, ניתן לומר שכיום העובדים בהייטק נחלקים לאנשים ללא תואר אקדמאי ולאנשים עם תואר אקדמאי.

תנאים מעולים תוך מספר חודשים – עובדים בהייטק

האטרקטיביות של עבודה בהייטק ללא תואר או עם תואר נובעת מהשכר הגבוה, התנאים הנלווים המעולים, הביטחון התעסוקתי ואפשרויות הקידום הרבות. נכון להיום יש אנשים רבים שמשתלבים בתחומי הפיתוח תוכנה (ווב, מובייל, FULLSTACK ועוד), אבטחת מידע, סייבר, דיגיטל, רשתות, עיצוב, בסיסי נתונים, מערכות מידע, בדיקות תוכנה והרשימה עוד ארוכה. במקרים רבים ניתן להשתלב בעולם ההייטק ללא תואר, כלומר, לאחר קורס ממוקד וייעודי במכללה מקצועית אשר מכין את המועמד לתפקיד מסוים באופן פרקטי.

נכון להיום בוגרים מכללות רבות אשר סיימו קורס פיתוח תוכנה (או קורס ייעודי אחר בתחום עולם המחשבים), קורס אשר הכשיר אותם לתפקיד ספציפי תוך מספר חודשים, משתלבים בעולם התעסוקה של ההיי טק. אם גם אתם לא מעוניינים להתחיל לעבוד בהייטק תוך פרק זמן קצר, הדבר בהחלט אפשרי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

שיעורים פרטיים באנגלית

אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד שפה אחרת היא ביצוע שיעורים פרטיים. למעשה, אפשר לומר שלמידת שפה חדשה היא הדרך היעילה ביותר לשפר את כישורי האנגלית

קרא עוד »