5 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר

המאמר באדיבות http://hayeruka-meimad.org.il

אם אתם זקוקים לתמונות מאושרות לשימוש עבור הבלוג שלכם או האתר שלכם יש 5 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר. אלו מאגרים עשירים בתמונות ממוינות לפי נושאים והם יעשו לכם חיים הרבה יותר קלים כשאתם מחפשים תמונות. המאמרים נבדלים ביניהם כאשר יש 5 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר כדי למצוא בצורה יעילה וחכמה יותר תמונות שיהיו טובות עבורכם.

מאגר בינלאומי פופולארי מאוד שנקרא Shutterstock – מאגר מאוד איכותי שכל תמונה בו נבחרה בקפידה ועוצבה מראש ללקוח. יש לא רק תמונות אלא גם איורים ואנימציות. אתם יכולים לבצע חיפוש ממוקד יותר דרך מנגנון החיפוש המובנה שבמאגר. הגישה לחיפוש תמונות היא חינמית אבל אתם צריכים לשלם כדי להשתמש בתמונות. לא ניתן להוריד תמונה שהיא נטולת חותמות רקע של Shutterstock במידה ולא ביצעם תשלום או מנוי. 

מאגר Deposit photos –  יש בו צילומים, איורים ואימג'ים שמתאימים לכל צורך ואתם יכולים לבחור חבילות שימוש שונות כדי להוריד את התמונות. יש אפשרות למנוי חודשי ויש אפשרות לרכישת כרטיסייה עבור כמות תמונות ידועה מראש. 

מאגר Dreamtime – יש בו תמונות מקצועיות, אילוסטרציות, קבצי וידאו, קבצי קול, אייקונים ועוד. אתם יכולים להוריד קבצים ללא תשלום בהתאם לשיטת הניקוד שהאתר מציע. 

מאגר flickr – כאן אתם יכולים להוריד תמונות ללא תשלום אבל תחת התנאי של מתן קרדיט למי שצילם את התמונה. מדובר במאגר מאוד פופולארי אליו נכנסים מיליוני גולשים בחודש. 

מאגר Stockunlimited – בניגוד לחלק מהמאגרים האחרים כאן אתם יכולים תמורת מנוי חודשי להוריד תמונות ללא הגבלת כמות. יש גם אפשרות תמורת 9 דולרים להוריד 10 תמונות, או במחיר יותר משתלם להוריד 30 תמונות תמורת 25 דולרים.

 

אולי יעניין אותך עוד מאגרי תמונות מומלצים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...