5 תוספים מומלצים לקידום אתרי WORDPRESS

קידום אתרים היא עבודה סיזיפית גם כך ויש אינספור דברים לדאוג להם. לשמחתנו גוגל מאוד אוהבים אתרי וורדפרדס מכיוון שהקוד שלהם בדרך כלל מאוד מסודר ונקי, קל ונוח לסרוק את העמודים ולהבין את היררכיית האתר וכמובן יש תוספים שונים המסייעים לבעלי האתר להתאים את האתר לצרכי קידום גם ללא ניסיון רב בתחום.

להלן 5 מהתוספים המומלצים לצרכי קידום אתרי WORDPRESS שאתם חייבים להתקין באתר הוורדפרס שלכם!

תוספים מומלצים לקידום אתרי וורדפרס:

  • יוסט SEO – כמובן שהתוסף הראשון ברשימה יהיה התוסף שככל הנראה המוביל לצרכי SEO לאתרי וורדפרס והוא נקרא yoast seo. התוסף מאפשר לנו לבצע אופטימיזציה לתוכן בעמוד מסוים באתר ולקבל דירוגים בלייב כולל עצות לפתרון אודות תקלות ודברים לשיפור. כמו כן התוסף מאפשר לנו לעשות מפת XML לאתר ועוד מגוון דברים נוספים החיוניים לצרכי התאמת האתר לקידום והוא בהחלט תוסף מומלץ לכל בעל אתר בוורדפרס.
  • גוגל אנליטיקס לדשבורד של WP – מדובר בתוסף חינמי נהדר שבאמצעותו ניתן לחבר את הנתונים מהמשתמש שלנו בגוגל אנליטיקס ישירות ללוח בקרה של האתר שלנו כדי לצפות בנתונים בזמן חי תוך כדי ניהול האתר וממקום אחד בקלות וביעילות. החיבור נעשה בקלות באמצעות קוד מעקב שניתן להפיק במשתמש שלנו בגוגל ולעשות העתק הדבק לקוד אל התוסף במשרד אחורי של האתר שלנו.
  • WP SUPER CACHE – שיפור חוויית המשתמש חיונית מאוד להצלחת הקידום האורגני. אחד הדברים החשובים ביותר בנושא חוויית המשתמש הוא האצת זמן הטעינה של האתר. תוסף זה מסייע בהאצת זמן הטעינה של האתר על ידי ביצוע כל מיני פעולות שאתם לא צריכים ללמוד עליהם יותר מדי. רק להתקין ולהפעיל את התוסף ולתת לו לעשות את העבודה שלו.
  • Broken Link Checker – תוסף נהדר שמזהה קישורים שבורים וקישורי תמונות שלא מובילים לשום מקום באתר שלכם ומאפשר לכם לתקן את הקישורים ישירות מהמסך של התוסף. אם יש לכם אתר מרובה עמודים, קישורים ו/או תמונות סביר להניח שבלי הקישור הזה יהיה לכם קשה מאוד לאתר ולבצע את התיקונים.
  • אלמנטור – תוסף זה מאפשר לכם לבנות את האתר שלכם בקלות ובמהירות בשיטת drag&drop ויש לו גם תכונות נוספות נהדרות כמו למשל התאמה רספונסיבית למובייל ומסכים שונים ביתר קלות, עריכה של אלמנטים וטיפוגרפיה באתר ועוד. שומר על קוד מסודר, קריא וחוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר.

 

אם כן ברור לכל סוכנות קידום אתרים מדוע וורדפרס הינה מערכת התוכן הפופולרית ביותר בעולם ומדוע גוגל אוהבים אתרי וורדפרס. נסו להיעזר בתוספים הללו ואחרים לשפר ולייעל את העבודה שלכם על קידום האתר. ללא חלק מתוספים מסוימים יהיה לכם קשה לבצע קידום מקצועי לאתר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

אבטחת מידע העתיד המקצועי

בישראל יש אחוז גדול של צעירים שעובדים בתחום ההייטק. למעשה, נראה כאילו כל אדם שני עוסק בתחום זה שמכיל עולם ומלואו ומספק פרנסה למאות אלפי

קרא עוד »