חשוב להקים חנות אינטרנטית – למה זה?

לא מעט בעלי עסקים ובעלי מקצוע, יזמים פרטיים, שומעים מכל עבר, בין אם זה מבני משפחה, חברים, פרסומות ומקורות אחרים, על החשיבות של חנות אינטרנטית. מכל עבר, מציעים להם לעשות את זה ומסבירים שאם אין להם חנות כזו, הרי שהם לא באמת קיימים ברשת.

יש חשיבות עצומה לחנות אינטרנטית, אנחנו לומדים עליה כמעט מדי יום, באופן ישיר ועקיף. אך חשוב להבין לעומק, מדוע נכון שכל בעל עסק, בעל מקצוע שמספק מוצרים ושירותים שניתן למכור באינטרנט, או יזמים פרטיים שיש להם מוצרים ושירותים למכירה, יקימו לעצמם חנות אינטרנטית שתשרת את קהל הלקוחות שלהם.

לפני שנסביר מדוע זה חשוב, נדגיש שהיא באה לידי ביטוי אך ורק אם החנות מנוהלת בצורה נכונה, מספקת לגולש חווית גלישה וקנייה, וכמובן, אם היא משווקת בצורה נכונה. אחרת אין באמת טעם בחנות כזו, מאחר והיא לא תייצר את הערך הנוסף עבור הבעלים.

מדוע זה חשוב להקים חנות אינטרטית?

ראשית, למרות שאפשר גם פיזית, בעזרת חנות אינטרנטית יוצרים נוכחות הרבה יותר גדולה ומרשימה ברשת. ברגע שיש אתר בלבד, זה לא מספיק. בשביל לייצר נוכחות משמעותית, צריך לייצר חנות בעזרתה הגולשים יוכלו לבצע רכישות והזמנות.

שנית, החנות מאפשרת לכל גולש, בכל מקום, בכל זמן, לבצע רכישות והזמנות של מוצרים. זה מגדיל משמעותית את הפוטנציאל של העסק וכמובן את סך המכירות שלו.

שלישית, בהמשך לסעיף הקודם, חנות וירטואלית לא רק מגדילה את סך המכירות, אלא גם מייצרת רווח משמעותי יותר, מאחר וההוצאות עליה קטנות לאין שיעור, לעומת ההוצאות על חנות רגילה.

ארבע, עסק שיש לו חנות וירטואלית, יכול ליהנות מהרבה יותר אפשרויות וכך הוא יכול להתפתח לכיוונים שונים, בצורה אפקטיבית יותר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

אתר UMBARCO

החלטתם שאתם רוצים אתר אבל יש לכם התלבטות באיזו אופציה לבחור? עשיתם בירור קצר וראיתם שיש מערכות שונות לבניית אתרים? אם כך, כדאי שתדעו: האופציה

קרא עוד »

איך לבחור חברה לתרגום אתרים?

כשמשתמשים בשירות חשוב כמו תרגום לאתרים, חשוב לזכור שהשירות שמשתמשים בו, מציג את האתר באותו האור שהתרגום יקבל.  בסופו של דבר, אתרים מעבירים תכנים בדרך

קרא עוד »

בניית אתרי אינטרנט

הורדתם מחירים, הפצתם עלונים, הוספתם מבצעים אך עדיין מאגר הלקוחות שלכם לא מצליח לגדול, וכתוצאה מכך גם ההכנסות של העסק לא נראות אופטימיות כל כך.

קרא עוד »